ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У випадку виробничого браку або будь-якої помилки в отриманому  замовленні, що сталася з нашої вини, ми максимально швидко зробимо обмін товару і сплатимо всі  пов'язані з цим витрати з доставки.

В інших випадках відмови від замовленого товару (не підійшов розмір, колір, модель і т.д.)витрати на доставку по поверненню чи обміну товару оплачуються покупцем. 

Відповідно до ст. 9 «Закону про захист прав споживача» споживач має право повернути або обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин і не може бути використаний за призначенням.

Споживач має право на повернення або обмін товару належної якості протягом 14 днів, за винятком дня покупки, якщо продавець не оголосив інший термін. Обмін товару належної якості проводиться, якщо він не використовувався  і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби і ярлики.

Таким чином повернути або обміняти непродовольчий товар належної якості на інший аналогічний можна, якщо:

    - з моменту придбання минуло не більше 14 днів

    - товар не використовувався, не має слідів носіння, прання і т.д.

    - збережено товарний вид товару, його споживчі властивості, пломби та ярлики

    - товар не входить до переліку тих, які не підлягають обміну


Процедура обміну та повернення товару

Якщо ви бажаєте повернути або обміняти товар, будь ласка, напишіть менеджеру на вайбер 063 044 54 21. Менеджер надасть вам всі необхідні інструкції для обміну або повернення.

Обмін відправляється упродовж 1-2х робочих днів після отримання відправленого нам товару.


Повернення грошей

Повернення грошей за товар здійснюється протягом 2-х банківських днів на вашу картку після отримання нами товару від вас.

Товари, що не підлягають поверненню:

    - колготки, шкарпетки, нижня білизна

    - одяг і взуття, пошиті за індивідуальним замовленням